top of page

Leden 2019


Tento leden byl na naše poměry netradiční, Dante se zúčastnil 4 výstav – jedné v Brně a tří v Nitre na Slovensku. Mezitím jsme to prokládali blbnutím doma, procházkami s oběma kluky a já si jednu sobotu udělala výlet do Semil, kde má Danteho sestřička krásná miminka. Zažili jsme kruté mrazy, které si kluci náramně užívali, ale i bláto a teplo.

První z lednových výstav byla v polovině ledna v Brně. Než začalo samotné posuzování, vytáhli si nás s Danten coby figuranty pro zkoušku rozhodcovských zkoušek. Takže si Dante mimo soutěž postál v postoji a předvedl se i v běhu a já zjistila, že mi to úplně s nataženými zády neběhá. A tak se následně Dante představil ve třídě vítězů, s Jaruškou, majitelkou Danteho táty Baronka, a představili se báječně. Dantík byl opět ve své výstavní náladě, předváděl se krásně a s radostí a tak si s Jarkou vyběhali spolu krásný posudek a umístění na prvním místě a ziskem titulu CAC. Děkuji moc Jarce i panu rozhodčímu Havelkovi.

Po „prosincové Nitre“ se nám tam zalíbilo a vyrazili jsme na třídenku i v lednu. V pátek Dante nastupoval do třídy šampionů, kde se krásně předvedl, opět s Jarkou, a dopadli úžasně s hodnocením V1, CAC a res.CACIB. V sobotu ve třídě otevřené byl Dante druhý s oceněním V2 a titulem res.CAC, no a do třetice v neděli opět exceloval a domů si odnášel V1, CAC a CACIB. Byl to adrenalin a neskutečná radost. Přiznám se bez boje, že ty výhry mají něco do sebe :-D

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page