top of page

Vincent Vega Baronnella

Sobota, 8 Květen 2021 19:32

Když jsem v březnu s Jarkou Maškovou z chovatelské stanice Baronnella vybírala jména pro miminka z aktuálních vrhů, tak u V nesmělo chybět jméno Vincent Vega. Když jsem byla koncem března fotit miminka, stále se mi jedno motalo pod nohy, no joooo, byl to Vincent Vega.

V den kdy jsme museli nechat odejít Remíčka, jeho majitelé, po skoro měsíci u nich, dospěli pro ně k těžkému rozhodnutí a zavolali Jarce, že Vincent potřebuje nové páníky. Ač by tušila co se u nás právě odehrává, poslala mi fotky v té samé chvíli, jak jsem ji začala psát o Remíkovi. Já nebyla schopná ničeho, ani myslet. Vašek jen přehodil, ať mu to přepošlu. Okamžitá reakce byla – ježiš ten je krásný. Tím to v ten den skončilo.

Druhý den jsem zůstala dělat z domu a viděla, jak Dantemu došlo, že Remíček už tady není, od rána odmítal jídlo, ležel vedle mě, vzdychal, ven jsem ho musela na čůrání vyhodit a on stejně lítal, hledal Remíčka a kníkal… Když dorazil Vašek z práce a viděl to, tak večer začal o Vincentovi, že je to osud, že on potřebuje páníčky a Dantík dřív nebo později parťáka, ale spíš dřív když na něj tak kouká a v současné situaci kdy mimina jsou zadaná dávno před narozením, se nám to pak nemusí rychle podařit… a já souhlasila, že se pojedeme v sobotu na něj podívat.

A tak se jelo… díky další úžasné kamarádce Šárce, která byla s novými majiteli v kontaktu, jsme jeli ohlášeni. Když se otevřeli vrata a viděli jsme Vincenta, srdce zaplesalo. Je nádherný, ale k cizím byl opatrnější. A tak jsem vytáhla piškotky a už jsem byla jeho… a pak jsme vytáhli z auta Dantíka. Malý jako by vyžahnul 10 redbullů, vyskočil, skotačil, lítal po zahradě a od Dantíka se už nehnul… a ač se ve mně opět pral žal s radostí, a Vašek to samozřejmě věděl, tak opět zasáhl a svůj plán dotáhl do úspěšného konce. A tak jsme domů odjížděli zase v plné sestavě.

U nás proběhla „kontrola“ paní chovatelky a shledala, že asi budeme těmi pravými majiteli, že se prcek tady chová jako by se u nás narodil, visí na nás, na Dantíkovi a je to opět krásné, veselé a úžasné miminko… A i když se ve mě stále pere žal s radostí, tak vím, že jsme tímto udělali šťastné minimálně dvě psí dušičky ❤ Takže vítej doma Vinnie ❤ (Vincent Vega Baronnella *11.2.2021)

bottom of page