Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

Zimní brněnské výstavy 2018

Letošní výstavní sezonu jsme zahájili v Brně Hanáckou národní výstavou. Dante nastoupil do třídy otevřené, kde se předvedl velice hezky a běh si užíval v krásném velkém kruhu. U samotného posuzování se choval skoro jako profík a já měla pocit, že ho výstavy začínají bavit. V konkurenci dalších 8 starších psů si nakonec vysloužil známku Výborný a umístění na 4 místě. Fotky z této krásné a pohodové výstavy jsou zde. Do dalších dvou brněnských výstav nám zůstával necelý měsíc, který si kluci užívali opravdu netradiční zimu se všemi druhy počasí.

Celý článek...
 

Konec roku 2017

A další rok je za námi... Přejeme všem kamarádům, známým i neznámým do toho dalšího všechno jen to nejlepší, ale hlavně zdraví, klid a pohodu. My máme v plánu si ten rok 2018 pořádně užít! No a co se nám povedlo koncem roku 2017? Dostala jsem krásné fotky z ateliéru, za které moc Anetě děkuji, a které posloužili jako motiv pro pohlednice, které jsem posílala kamarádům ze světa berňáků. 

Celý článek...
   

Dante slaví druhé narozeniny a další příhody

Ani jsme se nenazdali a Dante, naše malé velké štěně, je už opravdu dospělák. 13.11. oslavil své druhé narozeniny, jak jinak, jídlem a řáděním s Remíkem. Dantíčku náš milovaný, přejeme Ti jen a jen pevné zdraví, ať jsi tady s námi dlouhá léta, šťastný, bezstarostný, milovaný a zdravý. Týden po narozeninách jsme vyrazili na Moravu, kde jsme s kamarády strávili krásný prodloužený svátečný víkend, udělali si výlet k Macoše a pořádně si to užili.

Celý článek...
   

MVP Prague expo dog 2017, Double CACIB

Letošní výstavní sezónu jsme ukončili víkendovými výstavami v Praze - DOUBLE CACIB 4. a 5.11. V sobotu jsme nastoupili do kruhu s dalšími čtyřmi fešáky a u norského pana rozhodčího jsme si vyběhali známku výborný, třetí místo a krásný posudek. Dante se předvedl moc hezky a i celý zbytek výstavy mi dělal radost, za páskou skoro v klidu sledoval všechny vystavující, hrdě pózoval kolemjdoucím, nastavoval se do foťáků a vyžadoval mazlení a hlazení. Drželi jsme spolu palce všem kamarádům v kruhu, vydrželi až do konce a kolem jedné hodiny jsme se vydali domů.

Celý článek...
   

Hájenka a vrh O vom Pirnikhof 5 týdnů

Týden po výstavě jsme vyrazili s kluky a kamarády na prodloužený víkend do Krušných hor, kde jsme opět užívali pohodu horské chaty Hájenka, pohostinnost jejich majitelů, krásných procházek po okolí, ale i výletu na německou stranu hor. Kluci se vyřádili s Jazzyho dcerou Bonou z Kozlovského statku, která povahu svého tátu opravdu nezapře, a s bílou kráskou Kitty. Pár fotek je opět k vidění zde. Týden po tomto výletě jsem nechala kluky doma a konečně vyrazila na Moravu, na osobní kontrolu Danteho prvních dětiček v chovatelské stanici vom Pirnikhof. 

Celý článek...
   

Strana 2 z 44

Navigace: Úvod