Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

vrhJ Baronnela205

Kontrola Vrhu J Baronnella a další Jazzyho potomci

V neděli 23.3. se ve věku 8 týdnů konala přejímka vrhu J Baronnella. Matkou je Dellores Baronnella a otcem náš Jazzy. Tak jako všech 7 předchozích vrhů Jazzyho jako otce, dopadl i tento nejlépe jak jen mohl a to - všechny štěňátka jsou standardní. Mám z toho obrovskou radost, štěňátka jsou opravdu krásná a nám se povedlo další krásné spojení. Všechny štěňátka - 2 kluci a 3 holky, mají své páníčky, slečna "Lenka" Jackie se přesunula do Záryb, kde bude posilou smečky v CHS Baronnella. Přeji všem jen to nejlepší, krásný, dlouhý a hlavně zdravý život po boku těch nejlepších páníčků.

Celý článek...
 
Rychety 205

Dog show Rychety 22.3.2014


V sobotu 22.3. jsme se s partou kamarádů zůčastnili krásné akce Dog show Rychety, kterou pořádala studentská skupina Happy Tail a byla to akce na podporu útulku v Maršovicích. Výstava byla určena pro psy s PP i bez a pro oříšky. A jelikož jsme útulek opravdu chtěli podpořit co nejvíce, všichni jsme přihlásili i jedince, které normálně na výstavy nejezdí, za nás to byl Remíček. Moc mile mě v kruhu překvapil, nesl se ladně, stál příkladně a na mě vyskočil jen jednou :-D

Celý článek...
   
J Barrinnela 5 tydnu

Vrh J Baronnella

Celý únor jsme měla každou neděli jasný program - kontrolu Jazzyho dětiček z vrhu J Baronnella. Poprvé jsem měla možnost vidět miminka ve věku dvou týdnů a pak už každou neděli. Rostou neuvěřitelně, každý týden mě čekalo větší a větší klubko chlupáčků, každou návštěvou mě dostávali víc a víc. Už teď, v pěti týdnech, jsou to osobnosti. Kluci Jazzy a Jasper jsou rošťáci jak se na správné kluky patří, fenečky jim v lumpárnách zdárně sekundují.

Celý článek...
   
TV 205

Továrníkova vila - salaší víkend v Orlických horách 28.2. - 2.3.2014

Máme za sebou další úžasný psí víkend. Poprvé jsme si naplánovali akci v zimě, na sněhu, vybrali místo a v listopadu zarezervovali. Haha, plán to byl hezký, ale příroda nás vypekla a tak místo musherských závodů, na které jsme poctivě trénovali, jsme měli závody v nicnedělání. Ale bylo tam krásně, užili jsme si ne jen klid a pohodu, ale i kopec srandy a samozřejmě dobrého jídla. Pejsků se tentokrát sešlo jenom 9, na nás je to opravdu nezvykle malý počet, ale lidských účastníků bylo 20.

Celý článek...
   
Flicker

Arguš hledá nový domov

V mailu nám přistála prosba od kamarádů z chovatelské stanice z Beskydských kopců : Hledáme nové majitelé pro našeho odchovance z vrhu F - Flickra ( domácky Arguš). ARGUŠ má 2 roky, žije se svou rodinou v Žatci, ale nynější rodinná situace jim nedovolí se už o něho dál starat. Arguš je zvyklý na dětí, na dobré zacházení, je vychovaný, zvyklý na zahradu. Nikdy nestrádal, proto pro něj hledáme seriózní majitele, kteří budou pokračovat v přátelském soužití , na které je zvyklý. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel 723956393, nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Více zde: http://zbk.webnode.cz/ 

   

Strana 10 z 44

Navigace: Úvod