Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

Kozlov 4 tydny 205

Vrh B z Kozlovského statku - 4 týdny a kousek

V sobotu jsem byla pozvaná na další muchlování úžasných miminek do Kozlova. Maminka Darli Palmater mě přivítala hned u branky a než jsem se dostala k miminkům, musela jsem pořádně pomazlit i ji. Miminka mají už přes týden jména, ale já je neměla šanci rozeznat. Teda krom originálu Britušky, ta mě uchvátila ne jen vzhledem, ale hlavně neskutečnou povahou. Štěňátka krásně prospívají, krom mléka už baští i masíčko s rýží a budou postupně přecházet na granulky.

Celý článek...
 
Kocanda 205

Psí víkend na Kocandě červen 2014

V dnech 20. -22.6. jsme si opět vyrazili na krásný psí víkend, tentokrát na Vysočinu na Kocandu. Sešli jsem se v počtu pro nás netradičně nízkém, pouze 10 berňáků a jeden mini trikolor Olík. Naše parta se rozrostla o dvě úžasné psí slečny - Bíbušku a Glorii. V pátek jsme se prošli pouze k blízké přehradě Trnávce, kde jsme zjistili, že v sobotu a v neděli budou na kanálu za Kocandou mistrovství ČR v raftingu.

Celý článek...
   
vozik 205

Máme vozík!

A sen se stal skutečností. Díky úžasnému kamarádovi a milovníkovi salašníků máme konečně vozík. Kluci budou dělat to, k čemu byli předurčeni - pracovat, tahat a bavit se u toho. A já s nimi. Všichni tři ale musíme zapracovat na kondici, teda hlavně já. Po natrénování tahání s pneumatikou i sáňkami jsme poprvé zapřáhli kluky do vozíku. Jazzy to pojal jako rychlostní závod a musela jsem ho usměrňovat vodítkem, Remíček se tvářil, jako by se s vozíkem za zády narodil a náležitě si to užíval.

Celý článek...
   
kveten 205 2014

Květen 2014

V květnu se o nás toho událo tak moc, že to raději shrnu do jednoho příspěvku. Díky studijnímu vytížení dcery, maturitě a  přijímačkám na vysokou jsme po letech nejeli na klubovou výstavu, ale jednu výstavu jsme si předci jenom dali a to Krajskou výstavu v Mladé Boleslavi dne 8.5. Nastoupili jsme s Jazzym do třídy otevřené, spolu s kamarády Bastíkem a Fríčkem a kluci si u pana Adlta rozdělili známky V i pořadí a Jazzy odcházel s krásnám posudkem a známkou V3. Fotky z výstavy jsou klasicky v naší galerii.

Celý článek...
   
velikonoce2014

Velikonoce 2014 - Chvojnica SK

Tak jako každý rok, tak i letos sme se na Velikonoce sešli s partou kamarádů a jejich chlupáčů na Slovensku, v krásné přírodě uprostřed hor v horském hotelu Magura v Chojnici. Obsadili jsme celý hotel a 4 dny a tři noci jsme obléhali okolí a u místních začali kolovat pověry, že se v horách opět objevili medvědi. Velikonoce si společně užívalo 21 psů, nejmladší účastnice Chillinka byla maskotem Velikonoc a užívala si vše s námi - procházky okolím, výstup na sedlo Obšiar i návštěvu račí farmy, která byla obrovským zážitkem pro nás všechny.

Celý článek...
   

Strana 9 z 44

Navigace: Úvod