Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

cerven 2015

Červen 2015

A už máme za sebou i červen a jako vždy, byl plný akcí, zážitků a kamarádů. Oba kluci si tyto akce vychutnávají, každou návštěvu vítají stejně bouřlivě a nové kamarády do smečky zařazují s velkým nadšením. S radostí a pokorou píšu, že Jazzy je na tom stále dobře, užívá si života, řádí, krade jídlo Remymu, lítá po zahradě a kratší procházky taky zvládá. Samozřejmě je znát, že úpně v pořádku není, kulhá výrazněji, je dřív unavený a celkem dost spí. Kdo ho ale vídá, tak potvrdí, že je šťastný a plný života, a my s ním. Nepřeju si nic jiného, než aby takto s námi zůstal co nejdéle.

Celý článek...
 
Maj 2015 205

Květen 2015

Máme za sebou další krásný společný měsíc, ťukám na dřevo, kdy je Jazzy naprosto ok, ve stejné kondici jako uplynulé měsíce a řádí na zahradě jak černá ruka :-) A to doslova! Postaral se Remymu o další othematom, tentokrát na levém uchu. Necelé dva týdny jsme to jen sledolali ale nakonec se Remy řezání nevyhl. Bohužel si termín vybral naprosto špatně a tak já místo na výlet na klubovku jela s ním na zákrok. Naštěstí je ucho ok, krásně se hojí a my poslední květnové dny trávili doma společně. Předtím se ale u nás toho událo celkem dost.

Celý článek...
   
jaro 2015 205

Jaro v plném proudu

Konec března a duben jsme si všichni užívali a kluci žili rušným psím společenským životem. Měli jednu návštěvu za druhou, první návštěvnicí byla úžasná pitbullí hyperaktivka Krayta, která si vychutnávala velikost naší zahrady a řádila hlavně s Remíkem, který se jí moc líbil. Fotky z jejich odpoledne jsou zde. Pár dní na to opět dorazila psí rodina - Agátka s Batsíčkem, přibalili sebou na výlet i Chantalku a dorazil i pravidelný návštěník Clark. Hafani měli všichni velkou radost, že se po čase zase vidí a páníčci samozřejmě taky. Ani z této akce nemohou chybět fotky a najdete je v naší fotogalerii.

Celý článek...
   
Rasna 2015 205

Jaro začíná

Máme za sebou další měsíc společného a krásného života, kde Jazzy lítá, žere, mazlí se, prostě žije naplno, tak jak byl zvyklý. A my s ním. I když už skoro nožku nepoužívá, nebrání mu to v tom, aby po zahradě lítal jako tryskomyš, usměrnil Remíčka když si myslí, že se nechová vhodně, miloval návštěvy malého Clarka…S Remíčkem jsou nerozlučná dvojka, ani jeden neřeší co bude a kdy a já se snažím o to samé. Remíčkovi ale společnost kamarádů moc chybí a tak jsme využili pozvání na první letošní berňáckou akci a vyrazili jsme do Řásné, kde jsme se v penzionu Sluníčko sešli už potřetí.

Celý článek...
   
web2 2015

Leden a únor 2015

Leden a únor byl u nás tak nějak jiný, zima se nám úspěšně vyhýbala, sníh jsme měli opravdu jen jeden jediný den. Naštěstí si užíváme veselých návštěv malého Clarka Chřibské zátiší, který po absolvování všech povinných očkováních jezdí co týden k nám na socializaci. Všichni tři kluci jsou v sedmém nebi a užívají si návštěv plnými doušky. Já si udělala výlet do Brna na mezinárodní výstavu psů DUO CACIB a fandila všem krásným psům i kamarádům a po návratu z Brna jsem si ještě užívala krásnou smečku u Baronnellek.  A stále si užíváme naplno našich miláčků, obou, protože nevíme jak dlouho nám to ještě bude dopřáno.

Celý článek...
   

Strana 7 z 44

Navigace: Úvod