Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

bouda-pro-corrada

Nová bouda pro Corrada

V tento slavný den jsme Corradovi dali suverénně největší vánoční dárek - obrovskou zateplenou boudu. Musím se pochlubit, že bouda je udělaná vlastnoručně (za cca 3 dny) a kromě zateplení má i odklápěcí střechu. Podle prvních reakcí Corrada to vypadá dobře a pravděpodobně ji bude používat :o). Fotky boudy naleznete zde.

 

RTG vyšetření kloubů

Dnes jsme obdrželi výsledky RTG kloubů loktů a kyčlí s nejlepším možným výsledkem - DKK 0/0, DKL 0/0. Vyšetření i posouzení snímků prováděl MVDr. Snášil.

   
vystava-roznov-2006

Klubová výstava Rožnov pod Radhoštěm 2006

O tomto víkendu jsme se zůčastnili Speciální klubové výstavy KŠSP v Rožnově konaná při příležitosti 20. výročí založení klubu. Corrado byl vzhledem k věku zařazen do mezitřídy, kde dostal známku "VELMI DOBRÁ". V kruhu posuzovala rakouská rozhodčí Dietlind Stingl. Jsme spokojeni - z 10 psů byl jeden výborný, šest velmi dobrých a tři dobří. Výběr fotek naleznete zde. Posudek naleznete zde a diplom zde. Výstavy se aktivně zůčastnila i Veronika a to konkrétně v soutěži mladý vystavovatel. Diplom, který obdržela, naleznete zde.

   
vystava-tabor-2006

Speciální klubová výstava Zárybničná Lhota 2006

Po první výstavě v Rožnově jsme se rozhodli, že se zůčastníme i další klubové výstavy v Táboře - Zárybničné Lhotě. V kruhu, do kterého jsme byli přiděleni, rozhodovala rozhodčí Gargušová, která i přes velmi dobrý slovný posudek udělila Corradovi známku "DOBRÝ". Byli jsme hodně překvapeni, ale je to samozřejmě její právo. Slovní posudek naleznete zde. Diplom zde. Výběr fotek z výstavy naleznete zde.
Na této klubové výstavě jsme se účastnili taky svodu mladých, který se konal v neděli. Na posouzení vrhu se z dvanástich štěňat zúčastnili svodu jenom tři. Spojení Corrádových rodičů bylo posouzeno jako vydařené.

   
vystava-roznov-2005

Klubová výstava Rožnov pod Radhoštěm 2005

Poprvé jsme se aktivně zůčastnili výstavy! Bylo to zajímavé taky proto, že v kruhu, do kterého patřil Corrádo, posuzoval štěňata pan Nesvadba - jedna z největších kapacit na švýcarské salašnické psy. Po předvedení udělil Corradovi známku "VELMI NADĚJNÝ", co nás potěšilo a povzbudilo. Výběr fotek z výstavy naleznete zde. Slovní posudek naleznete zde a diplom zde.

   

Strana 44 z 44

Navigace: Úvod